هفتمین رویداد بانی رشت

دومین رویداد بانی رشت (هفتمین استارت آپ گرایند سابق) برگزار می شود. در روز ۱۲ آبانماه میزبان کارآفرینان و علاقمندان به کارآفرینی خواهیم بود برای شبکه سازی و شنیدن تجربیات کارآفرینان موفق کشورمان.

میهمان ویژه این برنامه آقای سعید حسینی بنیانگذار شرکت لیون کامپیوتر هستند.

این رویداد با حمایت پارک علم و فناوری استان گیلان، اداره کل ارتباطات فناوری و اطلاعات استان گیلان و… برگزار می گردد.

شماره تماس: ۹۰۴۰-۸۳۱-۰۹۱۱

“بانی” چیست؟

در تیرماه سال ۹۳ رویدادی به نام استارتاپ گرایند برای اولین بار در تهران و در آذرماه سال ۹۴ در رشت توسط تیمی داوطلب اجرا گردید. این برنامه با مداومت در اجرای ماهانه و دوری از هر گونه تجاری سازی به سرعت تبدیل به یک برنامه آموزنده و سازنده در اکوسیستم کارآفرینی تهران، شیراز، اصفهان، اراک و رشت گردید. قصه بـانـی از آنجایی آغاز شد که تیم برگزار کننده این برنامه در تهران، رشت و اراک تصمیم گرفتند دست به دست هم داده و با بومی سازی این رویداد به روشی جدید به تاثیر گذاری شان ادامه دهند.

بـانـی، تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانـیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی به جامعه هدف. این برنامه قصد دارد با برگزاری رویداد با تولید محتوای ناب آموزشی به راه اندازی کسب و کار ها و استارتاپ ها کمک کرده و فضایی برای رویارویی فعالان اکوسیستم خلق کند.

رویداد بانی فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقمندان و فعالان کسب و کار است. با شرکت در این رویداد :

– با کارآفرینان مطرح کشورتان آشنا شده و از آنها بیاموزید.

– قصه پیداش، شکست و رشد کسب و کارها را بشنوید.

– دوست و همکار پیدا کنید و دامنه ارتباطات کاری خود را افزایش دهید.

کانال اطلاع رسانی رویداد: https://telegram.me/baanirasht

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *