بنیانگذار «مامان‌پز»، مهمان شهر خلاق غذا در رویداد بانی

 

برای فعالان دنیای استارتاپ، «مامان­پز» نام آشنایی است. استارتاپی که با بهره­گیری از یک مدل جدید از کسب­و­کار، دست به نوآوری بزرگی در حوزه خوراک زده و ضمن تامین نیاز ده­ها هزار مشتری در ماه، زمینه اشتغال و کسب درآمد تعداد زیادی از زنان خانه­دار را نیز فراهم کرده است.

مامان­پز به عنوان یک پلتفرم واسطه بین مشتریان و زنان خانه­دار علاقمند به آشپزی عمل می کند و به این ترتیب کاربران این وبسایت می­توانند هر روز غذایی خانگی، سالم و خوشمزه را سفارش دهند. گفتنی است روند گسترش فعالیت این مجموعه در چند سال فعالیت بسیار رو به رشد بوده و در آخرین ماه فعالیت خود، حدود ۵۰ هزار سفارش غذا را برای مشتریان ارسال کرده است.

خانم تبسم لطیفی، بنیانگذار استارتاپ مامان پز دانش آموخته دوره ام.بی.ای دانشگاه صنعتی شریف است و توانسته با مدیریت نوآورانه خود، این کسب­­کار نوآورانه را به خوبی به پیش ببرد.

شهر رشت به زودی به عنوان تنها شهر خلاق غذا در یونسکو، میزبان خانم لطیفی در دهمین رویداد بانی رشت خواهد بود. بنیانگذار مامان­پز در روز دوشنبه ۴ اردیبهشت از ساعت ۱۸ تا ۲۱ مهمان رویداد بانی خواهد بود. گفتنی است این رویداد که با هدف ایجاد ارتباط بین فعالان کسب‌و‌کارهای نوپا و نوآور، صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران برگزار می‌شود، تاکنون میزبان چندین کارآفرین مطرح در سطح ملی و بین­المللی بوده است.

رویداد بانی به همت مهدی شهبازی و با همکاری پارک علم و فناوری استان گیلان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز سازمان فرهنگی-هنری شهرداری رشت برگزار می­شود. این برنامه سه ساعته شامل بخش‌های متنوعی نظیر شبکه سازی، بخش آموزش کسب‌و‌کار، گفتگو با مهمان و پرسش و پاسخ میزبان علاقمندان به نوآوری و راه­اندازی کسب­و­کار است.

گفتنی است  رسانه کلانشهر مجازی باران نیز حامی رسانه­ای رویداد بانی رشت است

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *